تبلیغات
ورزش آمل

ورزش آمل
(کانگ فوتوآ-والیبال و...) 
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
كمیته تجدید نظر فدراسیون والیبال محكومیت بیشتر بازیكنان و مربیان لیگ برتری را كاهش داد.
به گزارش ایرنا، لیگ برتر والیبال در فصل گذشته حاشیه های زیادی داشت و درگیری های زیادی بین تماشاگران، بازیكنان و مربیان تیم های مختلف رخ داد.
در اواخر رقابت های فصل گذشته اتفاقاتی در مرحله پلی آف و همین طور دیدار تیم های شهرداری ارومیه و پیشگامان كویر یزد رخ داد كه باعث شد كمیته انضباطی برای برخی از مسئولین، بازیكنان و مربیان پنج تیم محرومیت و جرایم نقدی متعددی در نظر بگیرد.
قرار بود این محرومیت ها از ابتدای فصل آینده لیگ برتر اجرایی شود اما كمیته تجدید نظر فدراسیون والیبال بیشتر این محرومیت ها را به حالت تعلیق درآورد.
حكم كمیته انضباطی برای بازیكنان، مربیان و مسئولین تیم های شهرداری ارومیه، كاله آمل، پیكان تهران، متین ورامین و سایپای البرز و رای كمیته تجدید نظر درباره آنها به شرح زیر است:


گزارش کامل در ادامه مطلب
مهدی اصغرزاده سرپرست تیم شهرداری ارومیه به سه جلسه محرومیت قطعی وپنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم تایید شد.
علیرضا نادی بازیكن فصل گذشته تیم شهرداری ارومیه به سه جلسه محرومیت قطعی وپنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به یك جلسه محرومیت قطعی و یك جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ سال ۹۲ و سه میلیون تومان جریمه نقدی تغییر یافت.
سعید معروف بازیكن فصل قبل شهرداری ارومیه به یك جلسه محرومیت قطعی محكوم شده بود كه این محرومیت به یك جلسه تعلیقی تبدیل شد.
احسن الله شیركوند بازیكن فصل گذشته شهرداری ارومیه به چهار جلسه محرومیت قطعی و پنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به دو جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ ۹۲و سه میلون تومان جریمه نقدی تغییر كرد.
فرهاد پیروت پور بازیكن شهرداری ارومیه به تذكر كتبی با درج در پرونده محكوم شده بود كه این حكم توسط كمیته تجدید نظر تایید شد.
پیمان اكبری سرمربی تیم پیكان به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و هشت میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به یك جلسه محرومیت و چهار میلیون تومان جریمه نقدی كاهش یافت.
فرهاد ظریف بازیكن فصل گذشته پیكان به دو جلسه محرومیت و پرداخت پنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به دو جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ ۹۲ و سه میلیون تومان جریمه نقدی تغییر كرد.
امیر حسینی بازیكن تیم پیكان به یك جلسه محرومیت و دو میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به یك جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ ۹۲ و دو میلیون تومان جریمه نقدی تبدیل شد.
محمد موسوی بازیكن فصل گذشته كاله آمل به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و هشت میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به یك جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ ۹۲ و چهار میلیون تومان جریمه نقدی كاهش یافت.
رضا قرا بازیكن كاله آمل به دو جلسه محرومیت و پرداخت پنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به یك جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ سال ۹۲ و دو میلیون و پانصد هزار تومان جریمه نقدی تغییر یافت.
فرهاد نفرزاده سرمربی تیم سایپای البرز به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم محكوم شده بود كه این حكم توسط كمیته تجدید نظر تایید شد.
سامان فائزی بازیكن فصل گذشته تیم سایپا به دو جلسه محرومیت و پرداخت پنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم به دو جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ ۹۲ و پنج میلیون تومان جریمه نقدی تغییر كرد.
مجتبی میرزاجانپور و فرهاد سال افزون بازیكنان تیم متین ورامین هر كدام به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بودند كه حكم این دو بازیكن به یك جلسه محرومیت قطعی، یك جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان لیگ ۹۲ و پنج میلیون تومان جریمه نقدی تغییر یافت.
امیرعلی محمد فتحعلی بازیكن تیم متین ورامین به یك جلسه محرومیت از همراهی تیم و ۲ میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شده بود كه این حكم تایید شد.
همچنین كمیته انضباطی فدراسیون والیبال پیش از این امیرحیاتی آنالیزور شهرداری ارومیه را به دومیلیون تومان جریمه نقدی، مرتضی عهدی را به دو جلسه محرومیت و دو میلیون تومان جریمه نقدی، سعید علی اصغری تداركات تیم پیكان را به یك فصل محرومیت، محمدرضا حسینی پویا و مصطفی حیدری بازیكنان تیم سایپا به تذكر كتبی با درج در پرونده و محمد شریعتی بازیكن تیم كاله آمل را به سه جلسه محرومیت و هشت میلیون تومان جریمه نقدی محكوم كرده بود كه درباره این افراد هیچ اشاره ای در حكم كمیته تجدید نظر وجود ندارد.[ شنبه دوازدهم مرداد 1392 ] [ 09:14 قبل از ظهر ] [ وحید رفیعی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازدید کننده های عزیز به وبلاگ ورزش آمل خوش آمدید...
vahidrafie17@yahoo.com
fazelfatahi92@yahoo.com
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

وبلاگ رسمی فخرالدین رضوی

width=356 size=15>

چاپ این صفحه

اورمیه پایتخت والیبال آسیا

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران Online User

هواداران عادل غلامی

بک لینک طراحی سایت